Ősz húrja ...
Talán a legizgalmasabb évszak az ősz.

Manapság a hobby-kreatív világ, dekupázsol, stencilezik, pasztázik, effektel....Én egy kicsit visszanyúlok inkább a hagyományainkhoz. Nem szégyen tanulni azoktól akik többet tudnak, így az utóbbi időben két hagyományörző bútorfestőhöz is elmentem tanulni, Tulipános Katánál jártam a Bakonyban és Veresné Demjén Andrea, az Ága-Boga műhelyben oktatott hagyományaink eme szeletére.
Vállalkozásunk egy újabb hajrán van túl. Nyuszik , csipkébe öltöztetett tojások,és más kiegészítők garmada talált gazdára. A következő nagy feladat, anyák napja és a ballagások




Talán a legizgalmasabb évszak az ősz.
Hosszú szünet után, újra itt vagyok. Azt gondolom ideje a Facebook oldalon túl is léteznünk az internet hálójában.
Szép napot, kreatív ötleket!!!